LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
£335.4
LG 34WR50QK-B, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 5 ms, Black
5 in stock
SKU: 34WR50QK-B.AEK
LG 34WR50QK-B. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 8.40kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Curved |