AOC G4 24G4ZR computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red
£139.36
AOC G4 24G4ZR, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black, Red
out of stock
SKU: 24G4ZR
AOC G4 24G4ZR. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Red
| Weight | 6.64kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 260 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |