GIGABYTE GS25F14 25” FHD Gaming Monitor - 1920 x 1080, 144Hz, 1ms, 300 cd/m², Display HDR 10, HDMI 2.0, Displayport 1.2
£124.44
GIGABYTE GS25F14 25” FHD Gaming Monitor - 1920 x 1080, 144Hz, 1ms, 300 cd/m², Display HDR 10, HDMI 2.0, Displayport 1.2, 62.2 cm (24.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
out of stock
SKU: GS25F14-EK
GIGABYTE GS25F14 25” FHD Gaming Monitor - 1920 x 1080, 144Hz, 1ms, 300 cd/m², Display HDR 10, HDMI 2.0, Displayport 1.2. Display diagonal: 62.2 cm (24.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 4.00kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |