GIGABYTE MO27Q3 27” OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440, 360Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
£608.1
GIGABYTE MO27Q3 27” OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440, 360Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, QD-OLED, 0.03 ms, Black
9 in stock
SKU: MO27Q3-EK
GIGABYTE MO27Q3 27” OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440, 360Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 9.55kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 360 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |