GIGABYTE MO32U2 32” OLED 4K UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 240Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
£745.2
29 in stock
SKU: MO32U2-EK
GIGABYTE MO32U2 32” OLED 4K UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 240Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, QD-OLED, 0.03 ms, BlackGIGABYTE MO32U2 32” OLED 4K UHD Gaming Monitor - 3840 x 2160, 240Hz, 0.03ms, 250 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro, Display HDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 11.31kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |