ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
£957.44
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, OLED, 0.03 ms, Black
out of stock
SKU: 90LM0BX0-B01371
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 13.50kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |