DELL Pro Plus P3225QE computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black, Grey
£500.16
DELL Pro Plus P3225QE, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Black, Grey
60 in stock
SKU: DELL-P3225QE
DELL Pro Plus P3225QE. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 8 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Grey
| Weight | 12.94kg |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |