DELL SE2425HM computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£82.43
DELL SE2425HM, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 8 ms, Black
111 in stock
SKU: DELL-SE2425HM
DELL SE2425HM. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 8 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 5.01kg |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |