DELL SE2425HG computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£94.77
DELL SE2425HG, 61 cm (24"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Black
6 in stock
SKU: DELL-SE2425HG
DELL SE2425HG. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 4.53kg |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |