Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
£196.36
Philips 1000 series 27E1N1800AE/00, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Black
13 in stock
SKU: 27E1N1800AE/00
Philips 1000 series 27E1N1800AE/00. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.40kg |
|---|---|
| Brand | Philips |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |