AOC AGON PRO CS24A computer monitor 61.2 cm (24.1") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£630.57
AOC AGON PRO CS24A, 61.2 cm (24.1"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 0.5 ms, Black
9 in stock
SKU: CS24A
AOC AGON PRO CS24A. Display diagonal: 61.2 cm (24.1"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 176°, Viewing angle, vertical: 170°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.45kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 61.2 cm (24.1") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 610 Hz |
| Response time | 0.5 ms |
| Screen shape | Flat |