ASUS TUF Gaming VG27AQ5A computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
£263
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LCD, 1 ms, Black
out of stock
SKU: 90LM0BN0-B01371
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 7.10kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 210 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |