ASUS VA27ACFSN computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
£390.82
ASUS VA27ACFSN, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LCD, 5 ms, Black
20 in stock
SKU: 90LM06GJ-B01170
ASUS VA27ACFSN. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 9.80kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |