ASUS TUF Gaming VG27AQML5A computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
£341.75
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 1 ms, Black
44 in stock
SKU: 90LM0BG0-B02971
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.00kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 300 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |