ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR computer monitor 67.3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
£520.45
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR, 67.3 cm (26.5"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
out of stock
SKU: 90LM0CC0-B01171
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR. Display diagonal: 67.3 cm (26.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: OLED, Display surface: Gloss, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.60kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |