GIGABYTE M27UP ICE 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz), 3840 x 2160, 1ms, 350 cd/m², FreeSync Premium, DisplayHDR400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
£338.61
GIGABYTE M27UP ICE 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz), 3840 x 2160, 1ms, 350 cd/m², FreeSync Premium, DisplayHDR400, HDMI 2.1, Displayport 1.4, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, White
out of stock
SKU: M27UP ICE-EK
GIGABYTE M27UP ICE 27” 4K UHD Gaming Monitor - Dual Mode (4K 160Hz or FHD 320Hz), 3840 x 2160, 1ms, 350 cd/m², FreeSync Premium, DisplayHDR400, HDMI 2.1, Displayport 1.4. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
| Weight | 9.08kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |