AOC AGON PRO AG276QKD2 computer monitor 67.3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD QD-OLED Black, Grey
£714.71
AOC AGON PRO AG276QKD2, 67.3 cm (26.5"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, QD-OLED, 0.03 ms, Black, Grey
out of stock
SKU: AG276QKD2
AOC AGON PRO AG276QKD2. Display diagonal: 67.3 cm (26.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Grey
| Weight | 10.10kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 500 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |