ASUS ZenScreen MS32UC computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Grey, White
£337.25
ASUS ZenScreen MS32UC, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Grey, White
out of stock
SKU: 90LM0AYH-B01O71
ASUS ZenScreen MS32UC. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Grey, White
| Weight | 11.50kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |