ASUS TUF Gaming VG27AQM5A computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
£335.08
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 1 ms, Black
20 in stock
SKU: 90LM0BG0-B01971
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.40kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 300 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |