MSI MAG 321CQF E18 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
£263.44
MSI MAG 321CQF E18, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 0.5 ms, Black
171 in stock
SKU: MAG 321CQF E18
MSI MAG 321CQF E18. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 9.40kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 0.5 ms |
| Screen shape | Curved |