AOC G4 C24G42E computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red
£112.94
AOC G4 C24G42E, 59.9 cm (23.6"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 4 ms, Black, Red
69 in stock
SKU: C24G42E
AOC G4 C24G42E. Display diagonal: 59.9 cm (23.6"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black, Red
| Weight | 5.56kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Curved |