AOC G4 CU34G4Z computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black, Red
£388.7
AOC G4 CU34G4Z, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LED, 1 ms, Black, Red
16 in stock
SKU: CU34G4Z
AOC G4 CU34G4Z. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Red
| Weight | 11.90kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |