AOC G4 Q27G42XE computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black, Red
£171.02
AOC G4 Q27G42XE, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 1 ms, Black, Red
out of stock
SKU: Q27G42XE
AOC G4 Q27G42XE. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black, Red
| Weight | 6.15kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |