ASUS ZenScreen Duo OLED MQ149CD computer monitor 35.6 cm (14") 1920 x 1200 pixels WUXGA Silver
£627.92
ASUS ZenScreen Duo OLED MQ149CD, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, WUXGA, OLED, 1 ms, Silver
3 in stock
SKU: 90LM0AKV-B01N70
ASUS ZenScreen Duo OLED MQ149CD. Display diagonal: 35.6 cm (14"), Display resolution: 1920 x 1200 pixels, HD type: WUXGA, Display technology: OLED, Display surface: Gloss, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:10, Viewing angle, horizontal: 176°, Viewing angle, vertical: 176°. Product colour: Silver
| Weight | 2.60kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |