ASUS EyeCare VA279QG computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£160.07
ASUS EyeCare VA279QG, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
out of stock
SKU: 90LM04J1-B01371
ASUS EyeCare VA279QG. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.37kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |