Philips Evnia 5000 34M2C5501A/00 computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD White
Philips Evnia 5000 34M2C5501A/00, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LCD, 1 ms, White
7 in stock
SKU: 34M2C5501A/00
This curved Fast VA monitor allows you to game with ultimate precision and speed at 180Hz. With features such as DisplayHDR 400, curved frame, and WQHD resolution guaranteed, this monitor produces an excellent all-around gaming experience.
E&OE
  • 86.4 cm (34") White
  • Height adjustment 13 cm Built-in speaker(s)
  • Screen shape: Curved
  • Maximum refresh rate: 180 Hz Response time: 1 ms Response time measurement type: GTG (Gray to Gray)
  • 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Panel type: Fast VA
Weight 11.60kg
Brand Philips
Display diagonal 86.4 cm (34")
Display resolution 3440 x 1440 pixels
Response time 1 ms
Screen shape Curved
Maximum refresh rate 180 Hz