Philips Evnia 34M2C6500/00 computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD QD-OLED Grey
£584.4
Philips Evnia 34M2C6500/00, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, QD-OLED, 0.03 ms, Grey
7 in stock
SKU: 34M2C6500/00
Philips Evnia 34M2C6500/00. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Grey
| Weight | 16.45kg |
|---|---|
| Brand | Philips |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 175 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Curved |