GIGABYTE MO34WQC 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 175Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4
£716.94
GIGABYTE MO34WQC 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 175Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
out of stock
SKU: MO34WQC-EK
GIGABYTE MO34WQC 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 175Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 12.50kg |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 175 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Curved |