AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black, Red
£323.92
AOC G3 Q27G3XMN/BK, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, 2K Ultra HD, LED, 1 ms, Black, Red
6 in stock
SKU: Q27G3XMN/BK
AOC G3 Q27G3XMN/BK. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: 2K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, Red
| Weight | 7.06kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |