MSI Pro MP2412 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£103.17
MSI Pro MP2412, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Black
1 in stock
SKU: PRO MP2412
MSI Pro MP2412. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 4.40kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |