MSI Modern MD272QXPW computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD White
£230.82
MSI Modern MD272QXPW, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 1 ms, White
1 in stock
SKU: MODERN MD272QXPW
MSI Modern MD272QXPW. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
| Weight | 2.66kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |