Philips 27M2C5500W/00 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Grey
Philips 27M2C5500W/00, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LCD, 1 ms, Grey
1 in stock
SKU: 27M2C5500W/00
Philips 27M2C5500W/00. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Grey
Weight 10.30kg
Brand Philips
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 2560 x 1440 pixels
Response time 1 ms
Screen shape Curved
Maximum refresh rate 144 Hz