ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels LED Black
£341.75
ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, LED, 1 ms, Black
out of stock
SKU: 90LM06F0-B01E70
ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 11.32kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |