AOC V5 CU34V5CW computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
£346.42
AOC V5 CU34V5CW, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LED, 4 ms, Black
out of stock
SKU: CU34V5CW/BK
AOC V5 CU34V5CW. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.52kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Curved |