Philips E Line 241E1SC/00 computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£104.99
Philips E Line 241E1SC/00, 59.9 cm (23.6"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 4 ms, Black
out of stock
SKU: 241E1SC/00
Philips E Line 241E1SC/00. Display diagonal: 59.9 cm (23.6"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 4.97kg |
|---|---|
| Brand | Philips |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Curved |