AOC V4 Q24V4EA computer monitor 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
£135.4
AOC V4 Q24V4EA, 60.5 cm (23.8"), 2560 x 1440 pixels, 2K Ultra HD, LED, 4 ms, Black
5 in stock
SKU: Q24V4EA
AOC V4 Q24V4EA. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: 2K Ultra HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 5.45kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |