Origin Storage 24inch LED 1080p HD Monitor with VGA/HDMI/DP & Height Adjustable
£97.8
Origin Storage 24inch LED 1080p HD Monitor with VGA/HDMI/DP & Height Adjustable, 61 cm (24"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
128 in stock
SKU: XU2293HS-B6-OS
Origin Storage 24inch LED 1080p HD Monitor with VGA/HDMI/DP & Height Adjustable. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 0.00kg |
|---|---|
| Brand | Origin Storage |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |