ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4348W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 24 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
£700.2
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4348W, Intel Core 5, 39.6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pixels, 24 GB, 1 TB, Windows 11 Home
36 in stock
SKU: X1504VA-BQ4348W
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4348W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core 5, Processor model: 120U. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 24 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: IntelĀ® Graphics. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Silver. Weight: 1.7 kg
| Weight | 1.70kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Internal memory | 24 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Total storage capacity | 1 TB |