ASUS TUF Gaming VG32AQL1A computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
£528.62
ASUS TUF Gaming VG32AQL1A, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LED, 1 ms, Black
2 in stock
SKU: VG32AQL1A
ASUS TUF Gaming VG32AQL1A. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 12.40kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |