ASUS TUF Gaming VG279QE5A computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£124.44
ASUS TUF Gaming VG279QE5A, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 1 ms, Black
3 in stock
SKU: VG279QE5A
ASUS TUF Gaming VG279QE5A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.30kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 146 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |