ASUS VG249QE5A computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£88.04
ASUS VG249QE5A, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 1 ms, Black
5 in stock
SKU: VG249QE5A
ASUS VG249QE5A. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 5.00kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 146 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |