MSI Pro MP275W E2 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED White
£137.38
MSI Pro MP275W E2, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 4 ms, White
7 in stock
SKU: PRO MP275W E2
MSI Pro MP275W E2. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: White
| Weight | 6.54kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |