MSI Pro MP273QW E2 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD White
£162.6
MSI Pro MP273QW E2, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 4 ms, White
2 in stock
SKU: PRO MP273QW E2
MSI Pro MP273QW E2. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: White
| Weight | 6.20kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |