MSI PRO MP223 E2 computer monitor 54.5 cm (21.4") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£78.16
MSI PRO MP223 E2, 54.5 cm (21.4"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
1 in stock
SKU: PRO MP223 E2
MSI PRO MP223 E2. Display diagonal: 54.5 cm (21.4"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.46kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 54.5 cm (21.4") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |