MSI MPG 272URX QD-OLED computer monitor 67.3 cm (26.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
£763.58
MSI MPG 272URX QD-OLED, 67.3 cm (26.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, QD-OLED, 0.03 ms, Black
11 in stock
SKU: MPG 272URX QD-OLED
MSI MPG 272URX QD-OLED. Display diagonal: 67.3 cm (26.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QD-OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 2.0. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 11.36kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |