MSI Modern MD272UPSW computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD White
£274.66
MSI Modern MD272UPSW, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, 4 ms, White
out of stock
SKU: MODERN MD272UPSW
MSI Modern MD272UPSW. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
| Weight | 9.10kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |