MSI Modern MD271UL 27 Inch Monitor, UHD (3840 x 2160), 60Hz, IPS, 4ms, Adaptive-Sync, 2x HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Anti-Glare, Anti-Flicker, Less Blue light, TÜV Certified, Kensington, Grey
£263.86
4 in stock
SKU: MODERN MD271UL
MSI Modern MD271UL 27 Inch Monitor, UHD (3840 x 2160), 60Hz, IPS, 4ms, Adaptive-Sync, 2x HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Anti-Glare, Anti-Flicker, Less Blue light, TÜV Certified, Kensington, Grey, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, 4 ms, GreyMSI Modern MD271UL 27 Inch Monitor, UHD (3840 x 2160), 60Hz, IPS, 4ms, Adaptive-Sync, 2x HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Anti-Glare, Anti-Flicker, Less Blue light, TÜV Certified, Kensington, Grey. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Product colour: Grey
| Weight | 7.35kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |