MSI MAG 274QF computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
£162.6
MSI MAG 274QF, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LCD, 0.5 ms, Black
out of stock
SKU: MAG 274QF
MSI MAG 274QF. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.55kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 0.5 ms |
| Screen shape | Flat |