ASUS Vivobook S14 M3407HA-VIVO- -R9 Copilot+ PC AMD Ryzen™ 9 270 Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grey
£845.4
ASUS Vivobook S14 M3407HA-VIVO- -R9 Copilot+ PC, AMD Ryzen™ 9, 4 GHz, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 32 GB, 1 TB
50 in stock
SKU: M3407HA-VIVO-S14-R9
ASUS Vivobook S14 M3407HA-VIVO- -R9 Copilot+ PC. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 9, Processor model: 270, Processor frequency: 4 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey
| Weight | 1.40kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Internal memory | 32 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Processor family | AMD Ryzen™ 9 |
| Total storage capacity | 1 TB |