Samsung LS32BG650EUXXU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
£518.06
Samsung LS32BG650EUXXU, 81.3 cm (32"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 1 ms, Black
2 in stock
SKU: LS32BG650EUXXU
Samsung LS32BG650EUXXU. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 10.10kg |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |